Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Introduction
te: పరిచయం
