Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Update
ur: تجدید
