Share light (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Subject
el: Θέμα

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Message
el: Μήνυμα

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης
