Share light (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Subject
he: נושא

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Message
he: הודעה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Email
he: דוא"ל

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
