Share light (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Message
lt: Žinutė

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Email
lt: El. paštas

en: Footer
lt: Poraštė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
