Share light (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Footer
nn: Botntekst
