Share light (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Message
vi: Thông điệp

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Footer
vi: Phần chân

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Message Body
vi: Nội dung

en: You must enter a subject.
vi: Bạn phải nhập vào chủ đề
