Share light (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Footer
km: បាតកថា
