Share light (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Subject
gl: Asunto

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Send To
gl: Enviar a

en: Your Email address is invalid.
gl: O seu enderezo de correo-e non é válido.

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: You must enter a subject.
gl: Debe introducir un asunto.

en: Forward this page to a friend
gl: Comparte esta páxina cun amigo

en: One of your Recipient addresses is invalid:
gl: Un dos enderezos dos destinatarios non é válido:

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
gl: Introduce varias direccións en liñas separadas ou separándoas con comas.

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
