Share light (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Message
hu: Üzenet

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Email
hu: E-mail

en: Footer
hu: Lábléc

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Share this page
hu: Oldal megosztása

en: Your Email
hu: Email cím

en: Send To
hu: Címzett

en: Message Body
hu: Üzenet törzse

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: You must enter a subject.
hu: Meg kell adni a tárgyat.

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Email settings.
hu: Email beállítások.
