Share light (7.x-1.0-beta5) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Subject
no: Emne

en: Email settings
no: E-postinnstillinger

en: Message
no: Melding

en: Block settings
no: Blokkinnstillinger

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Email
no: E-post

en: Footer
no: Bunntekst

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: Your Email
no: E-postadressen din

en: Send To
no: Sendes til

en: Your Email address is invalid.
no: E-postadressen din er ugyldig.

en: Message Body
no: Meldingstekst

en: Send Message
no: Send melding

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
no: Du kan ikke sende mer enn !number meldinger per time. Prøv igjen senere.

en: Forward Instructions
no: Instruksjoner for videresending

en: Title to display above the Forward page form
no: Overskrift som vises over «videresend side»-skjemaet

en: Forward this page to a friend
no: Videresend denne siden til en venn

en: Header injection attempt detected.  Do not enter line feed characters into the from field!
no: Forsøk på å sette inn ulovlig kode («header injection») ble oppdaget. Ikke legg inn linjeskift i fra-feltet.

en: You did not enter any recipients.
no: Du la ikke inn noen mottakere.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
no: En av mottakeradressene dine er ugyldig.

en: Message from Sender
no: Melding fra avsender

en: Redirect path
no: Vidersendingssti
