Share light (7.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Subject
hr: Naziv

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Message
hr: Poruka

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Email
hr: E-pošta

en: Footer
hr: Podnožje

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
