Share light (7.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Footer
eo: Piedlinio
