Share light (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Message
ca: Missatge

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Footer
ca: Peu

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Send To
ca: Destinatari

en: Your Email address is invalid.
ca: La vostra adreça electrònica és invàlida.

en: Message Body
ca: Cos del missatge

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
ca: No podeu enviar més de !number missatges cada hora. Si us plau, proveu-ho més tard.

en: This text appears if a user exceeds the flood control limit.  The value of the flood control limit setting will appear in place of !number in the message presented to users
ca: Aquest text es mostra si un usuari excedeix el límit de control de flux. El valor del paràmetre de límit de control de flux es mostrarà en lloc de !number al missatge presentat als usuaris.

en: Forward Instructions
ca: Intruccions del reenviament

en: Title to display above the Forward page form
ca: Títol per mostrar a sobre del formulari de la pàgina de reenviameent

en: Forward this page to a friend
ca: Reenvia aquesta pàgina a un amic

en: You did not enter any recipients.
ca: No heu introduït cap destinatari.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
ca: Una de les adreces dels vostres destinataris és invàlida:

en: Message from Sender
ca: Missatge del remitent

en: Flood control limit
ca: Límit pel control de la saturació

en: Flood control error
ca: Error del control de saturació

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
ca: Introduïu més d'una adreça en línies separades o separeu-les amb comes.
