Share light (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Subject
cs: Předmět

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Message
cs: Zpráva

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Email
cs: E-mail

en: Footer
cs: Patička

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Message from Sender
cs: Zpráva od odesílatele

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
