Share light (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Subject
sr: Предмет

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Message
sr: Порука

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Footer
sr: Подножје
