Share light (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Email
ug: ئېلخەت
