Share light (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Subject
hi: विषय

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Message
hi: संदेश

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Email
hi: ईमेल

en: Footer
hi: पादलेख

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
