Share light (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Subject
id: Judul

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Message
id: Pesan

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Footer
id: Catatan kaki

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Share this page
id: Bagikan halaman ini

en: Sender name
id: Nama pengirim

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
