Share light (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Email
bg: Е-поща

en: Footer
bg: Под черта

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
