Share light (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Message
mr: संदेश

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Email
mr: ईमेल
