Share light (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Message
nl: Bericht

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Email
nl: E-mail

en: Footer
nl: Voet

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Share
nl: Delen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Share this page
nl: Deel deze pagina

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Send To
nl: Verstuur naar

en: Your Email address is invalid.
nl: Uw e-mailadres is ongeldig

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: You must enter a subject.
nl: Voer een onderwerp in.

en: You must enter a message.
nl: Voer een bericht in.

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt maximaal !number berichten per uur verzenden. Probeer het later nogmaals.

en: Forward Instructions
nl: Forward instructies

en: Title to display above the Forward page form
nl: Titel boven het Forward-pagina formulier

en: Forward this page to a friend
nl: Verstuur deze pagina naar een vriend(in)

en: Header injection attempt detected.  Do not enter line feed characters into the from field!
nl: Poging tot 'header injection' gedetecteerd. Gelieve geen line feed karakters te gebruiken!

en: You did not enter any recipients.
nl: U hebt geen bestemmelingen toegevoegd.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
nl: Een van de adressen van uw bestemmelingen is niet correct:

en: Message from Sender
nl: Bericht van afzender

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
nl: Voeg meerdere adressen toe op verschillende lijnen of onderscheid ze met een komma

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: (Your name)
nl: (Uw naam)
