Share light (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de e-mail

en: Message
pt: Mensagem

en: Block settings
pt: Configurações do bloco

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Footer
pt: Rodapé

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Share
pt: Compartilhe

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Your Email
pt: Seu Email

en: Send To
pt: Enviar Para

en: Your Email address is invalid.
pt: Seu email é inválido.

en: Message Body
pt: Corpo da mensagem

en: Send Message
pt: Enviar Mensagem

en: You must enter a subject.
pt: Você deve digitar um assunto.

en: You must enter a message.
pt: Você precisa digitar uma mensagem.

en: Forward this page to a friend
pt: Encaminhar esta página para um amigo

en: You did not enter any recipients.
pt: Você não digitou nenhum email de destinatário.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
pt: Um de seus destinatários está incorreto:

en: Sender name
pt: Nome do Remetente

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento
