Share light (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Subject
tr: Konu

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Message
tr: İleti

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Email
tr: E-posta

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Share
tr: Paylaş

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: You must enter a subject.
tr: Bir konu girmelisiniz.

en: You must enter a message.
tr: Bir mesaj girmelisiniz.

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
