Share light (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Subject
os: Темæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.
