Share light (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Subject
uk: Тема

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Message
uk: Повідомлення

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Share
uk: Спільні файли

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Share this page
uk: Поділитися посиланням на цю статтю

en: Your Email
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Send To
uk: Надіслати

en: Message Body
uk: Текст повідомлення

en: Twitter
uk: Твітер

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: You must enter a subject.
uk: Ви повинні вказати тему.

en: You must enter a message.
uk: Вам потрібно ввести повідомлення.

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете посилати більш !number повідомлень/година. Спробуйте пізніше.

en: Forward Instructions
uk: Інструкції з пересилання

en: Title to display above the Forward page form
uk: Заголовок, який буде показаний над формою на сторінці пересилання

en: Forward this page to a friend
uk: Переслати цю сторінку другові

en: You did not enter any recipients.
uk: Ви не вказали жодного одержувача.

en: Message from Sender
uk: Повідомлення відправника

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: (Recipient list)
uk: (Список отримувачів)

en: (Your name)
uk: (Ваше ім'я)
