Share light (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Message
af: Boodskap

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Footer
af: Onderskrif

en: Recipients
af: Ontvangers

en: You must enter a subject.
af: Jy moet 'n onderwerp verskaf.

en: You must enter a message.
af: Jy moet 'n boodskap verskaf.
