Share light (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Subject
fa: موضوع

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Message
fa: پیغام

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Footer
fa: پاورقی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Your Email
fa: پست الکترونیکی شما

en: Send To
fa: ارسال به

en: Your Email address is invalid.
fa: پست الکترونیکی شما معتبر نیست.

en: Message Body
fa: متن پیام

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: You must enter a subject.
fa: شما باید یک عنوان وارد نمایید.

en: You must enter a message.
fa: شما باید یک پیغام وارد نمایید.

en: Forward this page to a friend
fa: ارسال به دوستان
