Share light (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Subject
fi: Aihe

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Message
fi: Viesti

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Share
fi: Jaa

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
