Share light (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Message
pl: Wiadomość

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Footer
pl: Stopka

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Share
pl: Udostępnij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Your Email address is invalid.
pl: Twój adres email jest niepoprawny.

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: You must enter a message.
pl: Wprowadzenie wiadomości jest wymagane.

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
pl: Nie można przesłać więcej niż !number wiadomości na godzinę. Proszę spróbować później.

en: Forward Instructions
pl: Instrukcje przesyłania

en: Forward this page to a friend
pl: Poleć tę stronę znajomemu

en: You did not enter any recipients.
pl: Nie dodano żadnych odbiorców.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
pl: Jeden z adresów odbiorców jest niepoprawny.

en: Message from Sender
pl: Dołączona wiadomość:

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
pl: Wpisz adresy odbiorców w osobnych liniach lub rozdziel je przecinkami.

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
