Share light (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Message
am: መልእክት

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Email
am: ኢሜይል

en: Footer
am: ግርጌ
