Share light (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Email
ku: ئیمێل

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان
