Share light (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Recipients
jv: Penerima
