Share light (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Subject
lv: Temats

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Email
lv: E-pasts

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Your first name
lv: Jūsu vārds

en: Your last name
lv: Jūsu uzvārds

en: Channel
lv: Kanāls

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: Send To
lv: Sūtīt uz

en: Your Email address is invalid.
lv: Ievadītā e-pasta adrese ir nepareiza.

en: Message Body
lv: Vēstules saturs

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: You must enter a message.
lv: Jāievada ziņojums

en: Forward Instructions
lv: Pārsūtīšanas instrukcijas

en: Forward this page to a friend
lv: Pārsūtīt šo lapu draugam

en: You did not enter any recipients.
lv: Jāievada saņēmēji.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
lv: Kāds no ievadītajo saņēmēju adresēm ir nepareiza:

en: Message from Sender
lv: Ziņojums no sūtītāja
