Share light (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
