Share light (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ
