Share light (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Weight
ka: წონა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Recipients
ka: მიმღებები
