Share light (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Message Body
kn: ಸಂದೇಶದ ಮುಖ್ಯ ಭಾಗ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Forward this page to a friend
kn: ಈ ಪುಟವನ್ನು ಸ್ನೇಹಿತರಿಗೆ ಕಳಿಸಿ
