Share light (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Share
oc: Partejar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
