Share light (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ
