Share light (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Footer
ps: پښۍ
