Share light (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: Weight
ur: وزن

en: Email
ur: ای میل
