Share light (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Message
ar: الرسالة

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Footer
ar: التذييل

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
