Share light (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Recipients
ast: Destinatarios
