Share light (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Footer
cy: Troedyn

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: You must enter a subject.
cy: Mae'n rhaid i chi roi pwnc.

en: You must enter a message.
cy: Mae'n rhaid i chi roi neges.
