Share light (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Recipients
hy: ստացողներ
