Share light (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Subject
sk: Predmet

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Message
sk: Správa

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Email
sk: E-mail

en: Footer
sk: Päta

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: You must enter a subject.
sk: Musíte zadať predmet.

en: You must enter a message.
sk: Musíte napísať správu.

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
