Share light (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Subject
et: Teema

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Message
et: Teade

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Email
et: E-kiri

en: Footer
et: Jalus

en: Recipients
et: Saajad

en: Share
et: Jaga

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
