Share light (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Message
is: Skilaboð

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Email
is: Netfang

en: Footer
is: Fótur

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Your first name
is: Fornafn þitt

en: Your last name
is: Eftirnafn þitt

en: Share
is: Deila

en: Sender name
is: Nafn sendanda
