Share light (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Message
mn: Зурвас

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Email
mn: Имэйл

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
